Perfumy męskie Dior* – dzikość zaklęta w zapachu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Perfumy męskie Dior* — dzikość zaklęta w zapachu

Odczuwanie zapachów to dar, jaki posiadamy dzięki zmysłowi węchu. Poprzez węch odbieramy świat, nie mniej niż poprzez wzrok, dotyk, czy słuch. Zapachy pomagają nam wyrażać siebie. Dzięki ich magicznej mocy przywoływania konkretnych skojarzeń możemy akcentować to, z czym się utożsamiamy, w tym energię męską i żeńską. Perfumy Dior* to przykład wyjątkowych kompozycji, które wydobywają z mężczyzny, to co w nim najbardziej męskie. W poniższym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania idealnych dla siebie perfum męskich, a także wskazujemy nasz ulubiony, sprawdzony i doceniony przez wielu produkt. Zapraszamy do lektury!

Czym jest męskość?

Czym właściwie jest męskość? Energia męska i żeńska przeplatają się nawzajem. Energia żeńska utożsamiana jest z księżycem, nocą, stanem spoczynku. Energia męska to słońce, dzień, działanie. W każdym z nas kryją się obie te jakości, w różnych proporcjach. Tak! Kobiety też mają w sobie nieco męskiej energii, tak samo jak mężczyźni kobiecej. Ich wzajemny stosunek jest kwestią bardzo indywidualną. 

Czym kierować się przy wyborze odpowiednich dla siebie perfum?

Poszukując perfum męskich spełniających nasze oczekiwania, musimy najpierw konkretnie je określić. Warto odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

  • czy naszą motywacją jest jedynie otaczanie się pewnym, przyjemnym dla nas zapachem?
  • czy bardziej zależy nam na pobudzeniu zmysłów innych osób?
  • a może oba powyższe punkty są tym, co chcemy osiągnąć?
  • czy naszym celem jest podkreślenie pewnych jakości, które w sobie nosimy — jeśli tak, to jakich? (np. energii żeńskiej, energii męskiej, stanowczości, delikatności, zmysłowości, dzikości — w tym przypadku perfumy Dior* sprawdzą się perfekcyjnie). 

W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, powinniśmy skupić swoją uwagę na konkretnych zapachach, które nam w tym pomogą. 

Prawdziwie męskie zapachy

Jeżeli twoim celem jest podkreślenie płynącej w tobie dzikiej, męskiej energii to dobrze trafiłeś. Podpowiadamy, które zapachy pomogą wydobyć z ciebie drzemiącą wewnątrz moc. Cytrusy, nuty korzenne, drzewne, ziemiste, skórzane, a także morskie — wszystkie one, w odpowiedniej kompozycji sprawią, że twoja męska energia zostanie intensywnie podkreślona, przyciągając uwagę innych, spragnionych męskości osób znajdujących się w twoim otoczeniu. Postaw na prawdziwe perfumy męskie.

Sekret perfum SHAIK №159 Christain Dior Sauvage*

Nie jest tajemnicą to, że odpowiednio stworzona kompozycja zapachów ma ogromne znaczenie. Narodziny perfum są efektem długotrwałej pracy, wyspecjalizowanych ludzi w pełni oddanych magii świata woni. Zainspirowany mocą natury drzemiącą w obszarze Gór Skalistych perfum SHAIK №159 Christain Dior Sauvage* ma w sobie wszystko to, co potrzebne, by przebudzić w tobie prawdziwie dziką siłę przyciągania. Ukryte w nim wonie cytrusów, ambry, drzew i żywicy przeniosą cię w dziewiczy, odżywczy krajobraz pięknych gór. Męskie perfumy nie mogą być przypadkowymi perfumami. Pewne kompozycje cechują się ponadczasowością i w tym tkwi sekret ich wyjątkowości. Żywy zapach przyrody to coś, co przyciąga zawsze, tak samo jak niezmiennie pociąga nas natura, jej potęga, moc i siła żywiołów. SHAIK №159 Christain Dior Sauvage* to bez wątpienia nasz ulubiony produkt, cudownie pobudzający zmysły. Przekonaj się, czy na ciebie perfum Dior* zadziała podobnie.